Haberler

COVID-19-Coronavirüs salgını duyurusu

by CeresCert on 19 Mart 2020

Değerli müteşebbislerimiz,

Son günlerde ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan COVID-19-Coronavirüs salgını sebebiyle, çalışanlarımızın ve çevremizin sağlığını göz önünde bulundurarak tedbir niteliğinde birtakım kararlar aldık. Bu duyuru metni ile aldığımız kararları paylaşmak istiyoruz.

Bilindiği gibi salgının yayılmasını engellemek adına seyahatleri ve sosyal etkileşimi en aza indirgemek büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle 23/03/2020 tarihinden itibaren belirsiz süreliğine evden çalışma modeline geçtiğimizi sizlere duyurmak isteriz. Bu süreçte rutin operasyonlarınızın aksamaması için çalışanlarımız, mesai sürelerince ulaşılabilir olacaklardır. Gerekli donanım ve desteğin çalışanlarımıza sağlandığını bilmenizi isteriz.

Sözleşmelerini yenileyip ön ödemelerini gerçekleştirmiş işletmelerimizin kontrolleri alınan tedbirler çerçevesinde belirsiz bir tarihe kadar gerçekleştirilemeyeceğinden, doküman kontrollerinin imkân sağladığı oranda sertifikaların geçerlilik süreleri uzatılarak revize edilmiş sertifikaları kendilerine iletilecektir.

Bitkisel üretim kontrolleri de belirsiz bir tarihe kadar ertelenmiş olup, bu konuda otoritelerden gelecek talimatlar doğrultusunda hareket edilecek ve gelecek direktifler siz değerli üreticilerimizle paylaşılmaya devam edilecektir.

Bizlere 0541 247 20 22 numarası üzerinden ve mevcut e-posta adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Global olarak en kısa sürede Coronavirüs salgınının kontrol altına alınması ve yaşanan tedirginliğin artık son bulması en büyük temennimizdir.

Sağlıcakla kalınız.

CeresCertCOVID-19-Coronavirüs salgını duyurusu

Join the conversation

*